Контакти Мапа сайту

Власний бізнес

Багато випускників факультету економічних наук НаУКМА мріють рано чи пізно завершити кар’єру найманого працівника та розпочати власний бізнес. При всій принадності такого шляху, варто розуміти, що, окрім власне бізнес-ідеї, він вимагає високої кваліфікації, потужного драйву, широкої мережі знайомств і певного стартового капіталу. З одного боку, власний бізнес робить вільним – сам собі господар і працюєш на себе, максимально розкриваючи свій потенціал. З іншого боку, власний бізнес прив'язує до себе – ти вже не можеш на все плюнути, звільнитися і зі спокійною душею підбирати інше місце.

Відкриття власної справи - це серйозний крок. Його роблять люди впевнені в собі й готові ризикнути; люди, яких надихають приклади Біла Гейтса та Стіва Джобса; люди, яких не лякають реалії українського бізнесу.

Якщо цей шлях вам близький, то на факультеті економічних наук ви отримаєте надійний освітній фундамент, який не раз послужить вам у бурхливому світі підприємництва, а ваші однокурсники цілком імовірно будуть серед ваших перших клієнтів, адже хто як не вони знають, чого ви варті насправді.

Ви знаходитесь: Головна Власний бізнес