Контакти Мапа сайту

Клуб випускників ФЕН НаУКМА

Клуб випускників факультету економічних наук НаУКМА є неформальною та неієрархічною спільнотою, створеною для налагодження контактів між випускниками різних років і сприяння розвитку факультету. На сьогодні Клуб налічує близько трьох сотень членів і має власну групу в мережі LinkedIn - NAUKMA FEN Alumni, яка є основним інформаційним хабом спільноти.

Традиційні зустрічі Клубу

Клуб проводить регулярні піврічні зустрічі в останні четверги квітня та жовтня. За традицією, кожна така зустріч складається з офіційної та неофіційної частини. Протягом офіційної частини члени Клубу підбивають підсумки своєї роботи, отримують актуальну інформацію про перебіг академічного та соціального життя у Могилянці та на факультеті, а також обговорюють проекти на найближче майбутнє. Після того, як з офіційною частиною покінчено, випускники переходять до неофіційного спілкування за фуршетом. Члени Клубу працюють у різних сферах і галузях економіки як України, так і світу, завдяки чому з’являється можливість:

 • знайти партнерів для бізнес‐проектів;
 • відновити втрачені університетські контакти;
 • отримати неконфіденційну інсайдерську інформацію по певній галузі, компанії або людині;
 • підібрати кваліфікованих працівників для своєї компанії або знайти перспективну роботу;
 • отримати свіжий погляд на певну бізнес‐ситуацію або економічне явище.

Проект "Зустрічі за кавою"

Завдяки широкій мережі зв'язків Клуб має можливість організовувати для своїх членів зустрічі з цікавими людьми, які завдяки професіоналізму, важкій праці та таланту досягли вершин успіху у своїй сфері. Це відомі фінансисти, головні редактори популярних видань, політики та громадські діячі. Під час цих зустрічей випускники можуть у неформальній атмосфері поставити цікаві питання, дізнатися багато нового про "світ за лаштунками" і почути реальні історії успіхів і невдач відомих проектів від їх безпосередніх учасників і натхненників. Зокрема, у гості до Клубу випускників уже завітали:

 • Віктор Пинзеник (екс-віце-прем'єр і екс-міністр фінансів України);
 • Сергій Вовк (головний редактор журналу "ІнвестГазета");
 • Віталій Сич (головний редактор журналу "Корреспондент");
 • Андрій Шевченко (депутат фракції БЮТ, автор закону "Про доступ до публічної інформації");
 • Василь Куйбіда (екс-міністр регіонального розвитку та будівництва України та екс-мер Львова);
 • Тед Палмер (віце-президент міжнародної неприбуткової організації Atlas).

Грант найкращому методисту факультету економічних наук

У 2009-ому році Клуб випускників започаткував грант для найкращого методиста факультету економічних наук, який урочисто вручається щороку під час офіційної частини Дня Факультету Економічних Наук. Таким чином, випускники відзначають щоденну кропітку та професійну працю методистів, завдяки якій студенти та викладачі можуть зосередитися на навчанні, а не на вирішенні різних адміністративних і організаційних питань, і досягти максимальних результатів.

Проект "Літня практика"

На певному етапі навчання у студентів виникає необхідність випробувати себе та свої знання в умовах "максимально близьких до бойових". Саме для цього, після завершення третього курсу бакалаврату навчальною програмою передбачено проходження літньої практики в компаніях реальної економіки України. Проте знайти хороше місце для практики - це доволі нелегке завдання навіть для студентів Могилянки, адже конкурувати за найперспективніші місця доводиться не лише з талановитими людьми з найкращих університетів України, але й зі своїми однокурсниками.

З огляду на це, Клуб випускників ФЕН запустив щорічний проект "Літня практика", у рамках якого старші випускники допомагають своїм молодшим колегам зробити цей перший крок у світ справжнього бізнесу. Члени Клубу надають інформацію про доступні вакансії на практику, агітують своїх роботодавців брати саме студентів НаУКМА та дають поради майбутнім економістам і фінансистам щодо специфіки роботи у різних галузях економіки України. Серед компаній, які вже взяли участь у проекті - DCH Investment Management, Astrum Investment Management, КУА "КІНТО", A.T. Kearney, Новус, Марфін-банк, Exim Capital та інші.

Ви знаходитесь: Головна Клуб випускників Про Клуб