Контакти Мапа сайту

V-а піврічна зустріч Клубу

У четвер, 28 квітня, о 19-ій годині у Залі Мистецтв імені Замостян (КМЦ НаУКМА), відбулася уже п'ята традиційна піврічна зустріч Клубу випускників. Під час офіційної частини заходу було підбито підсумки по проектам "Зустрічі за кавою" та "Грант найкращому методисту", а декан факультету Іванова Наталія Юріївна розповіла про досягення і проблеми ФЕН і відповіла на питання випускників про сучасних студентів, їхні мотивації та очікування. Окрему увагу було приділено черговому запуску проекту "Літня практика", який заплановано на червень-липень. Після того, як офіційну частину було завершено, члени Клубу перейшли до активного неформального спілкування та обміну останніми новинами.

Зустріч з депутатом Верховної Ради України - Андрієм Шевченком

У цей четвер, 10-ого березня 2011 року, у ресторані Мясоєдов відбулася чергова "Зустріч за кавою", яка на цей раз пройшла за участі депутата Верховної Ради України, члена фракції БЮТ і автора відомого та довгоочікуваного закону "Про доступ до публічної інформації" - Андрія Шевченка. Кілька ключових тез, що прозвучали на зустрічі:

Детальніше: Зустріч з депутатом Верховної Ради України - Андрієм Шевченком

Зустріч з головним редактором журналу "Корреспондент"

Цього жовтневого вечора у гості до Клубу випускників ФЕН на чашку кави завітав Віталій Сич - головний редактор провідного українського журналу "Корреспондент". Віталій виявився людиною вельми живою і відкритою, тож дві години пролетіли непомітно. За цей час ми встигли поговорити про:

Детальніше: Зустріч з головним редактором журналу "Корреспондент"

IV-а піврічна зустріч Клубу

28 жовтня, у четвер, відбулася традиційна піврічна зустріч Клубу випускників ФЕН НаУКМА. Цього разу захід перенесли у рідні стіни "Києво-Могилянської Академії" і він відбувся у Галереї Мистецтв ім.Замостян КМЦ НаУКМА. Серед учасників зустрічі було більше 30 випускників різних років факультету економічних наук, а у якості почесного гостя на зустріч завітала декан факультету - Іванова Наталія Юріївна.

Зустрічі з головним редактором журналу "ІнвестГазета"

Зустріч з Сергієм Вовком, головним редактором провідного економічного журналу України "ІнвестГазета", відбулася в рамках проекту "Зустрічі за кавою", хоча з огляду на місце проведення заходу ("Баварський дім пива"), більш доречно було б назвати цей проект "Зустрічі за пивом". Основними темами, про які йшлося на зустрічі, були:

Детальніше: Зустрічі з головним редактором журналу "ІнвестГазета"

Ви знаходитесь: Головна Клуб випускників Новини Клубу