Контакти Мапа сайту

Інвестиційні банки та фонди

Інвестиційні банки, компанії з управління активами, інвестиційні фонди. Інвестиційний ринок України відносно молодий і дуже динамічний. Звичайно, є стовпи ринку, які задають тон, проте постійно з’являються нові компанії, які претендують на свою частку ринку. Тут усі усіх знають, і новини та чутки розлітаються дуже швидко. Хто кого й куди вивів на ІРО; які мультиплікатори пропонують за який сектор; які активи виставлено на продаж і так далі. Компаніям завжди будуть потрібні гроші на розвиток, тож роботи не бракує, проте конкуренція вельми сувора, а репутація важить дуже багато.

Костянтин Пересєдов, КУА "КІНТО", заступник директора департаменту корпоративних фінансів, випускник ФЕН-2008, кафедра фінансів.
"У питаннях залучення грошей на розвиток бізнесу інвестиційного банкіра можна порівняти з універсальним солдатом - скажіть, що вам потрібно, а він або зробить це сам, або знайде тих, хто це зробить замість нього. Щоправда, коли ви побачите вартість його послуг, то ви добре задумаєтеся чи не варто було б навчитися робити все це самому."

Чимало наших випускників знайшли себе у таких компаніях, як:

Ви знаходитесь: Головна Кар'єра Інвестиційні компанії