Контакти Мапа сайту

Фінансово-промислові групи

Фінансово-промислові групи - це свого роду вища ліга українського бізнесу. Ці групи сформувалися впродовж останніх 20 років і продовжують активно змінюватися сьогодні. Металургія, енергетика, хімія, фармацевтика, нерухомість, банки, мас-медіа – далеко не повний перелік галузей, активами в яких управляють ці фінансово-промислові гіганти. І якщо мова йде про інвестицію на 100 млн. дол. у будівництво нових виробничих потужностей або реструктуризацію заводу, на якому працює більше тисячі людей, то ціна будь-якої помилки в аналізі чи плануванні може бути величезною.

Сергій Зузак, СКМ, інвестиційний менеджер гірничо-металургійного напрямку бізнесу, випускник ФЕН-2001, кафедра економічної теорії.
«Дуже просто загубити декілька мільйонів за мільярдними розрахунками. Основна задача - не дозволити втратити ці мільйони. Друга задача, спрямувати розвиток активів в сторону збільшення вартості, та, як не дивно, соціальної відповідальності – якщо не буде користі для суспільства, то і суспільству не буде потрібен такий бізнес»

Якщо такі виклики Вас не лякають, то цілком можливо, що з часом Ви приєднаєтеся до наших випускників у таких компаніях, як:

  • СКМ (власник - Рінат Ахметов)
  • Артеріум (Костянтин Жеваго)
  • DCH (Олександр Ярославський)
  • EastOne (Віктор Пінчук)
Ви знаходитесь: Головна Кар'єра Фінансово-промислові групи